Stanowisko: Pracownik produkcji/monter

Obowiązki obejmują:

- obróbka obudów - wiercenie, wycinanie tzw. dremelem,
- montaż płytek PCB w obudowach, skręcanie obudów,
- ewentualne lutowanie,
- uszczelnianie obudów za pomocą silikonu.

Wymagania wobec kandydatów:

- dokładność, sumienność, zręczność,
- umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,
- postępowanie zgodnie z dostarczoną instrukcją,

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność lutowania drobnych komponentów elektronicznych,
- wykształcenie techniczne (technik elektryk, elektronik)
- mile widziani studenci studiów technicznych (elektronika, automatyka, mechatronika)

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, spokojną pracę oraz opcjonalne przejście na pracę na akord w domu po procesie wdrożenia.

Przyjmiemy również uczniów i studentów na praktyki lub staż.

Stanowisko: Stażysta w dziale Instalacji

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, realizacji samodzielnych projektów.

- Możliwość szerokiego poznania branży fotowoltaicznej i doświadczenia naszych produktów.

- Nabycie umiejętności kompletnego procesu polegającego na:  zaplanowaniu, zaprojektowania i wykonania elektrowni fotowoltaicznej.

Wymagane umiejętności

- Chęć do pracy.

- Gotowość do pracy fizycznej.

- Umiejętność używania miernika uniwersalnego.

- Doświadczenie elektrotechniczne - umiejętność dodatkowa.

Preferowane kierunki studiów

- Studenci i Absolwenci Wydziału Elektrycznego

Stanowisko: Doradca techniczno-handlowy

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym regionie: osoby fizyczne i firmy - sprzedaż bezpośrednia.

- Utrzymywanie i budowanie nowych relacji z klientami.

- Prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów.

- Dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami.

- Znajomość branży OZE w tym zagadnień związanych z fotowoltaiką - wskazane.

- Samodzielność i umiejętność zarządzać własnym czasem pracy.

- Doświadczenie w sprzedaży B2B, B2C, D2D (biznes, rolnicy, klienci indywidualni).

- Kreatywność i dynamika w działaniu.

- Silna orientacja na wyniki.

- Mobilność i przedsiębiorczość.

- Bieżące raportowanie z działania.

Oferujemy

- Okres próbny, po którym podejmujemy decyzję w kwestii dalszej współpracy.

- Praca w młodym, dynamicznym zespole.

- Wynagrodzenie podstawowe + prowizję od sprzedaży.

- Szkolenie startowe + szkolenia uzupełniające.

- Forma zatrudnienia: działalność gospodarcza lub umowa zlecenie/umowa o dzieło/część etatu.

- Możliwość rozwoju w perspektywicznej firmie i branży.

- Jasna ścieżka kariery połączona z coraz większymi zarobkami - od Doradcy do Dyrektora sprzedaży