Jesteśmy młodym i bardzo dynamicznym zespołem konstruktorów, wynalazców i przedsiębiorców.

W ostatnim czasie nasz zespół systematycznie się powiększa, a ilość osób współpracujących rośnie jeszcze szybciej.

W wypełnionym po brzegi wymiarze pracujemy w zespole podstawowym:

  • Marcin Lis
  • Łukasz Tylkowski
  • Mariusz Jankowski
  • Bogusław Rutkowski
  • Patryk Dąbrowski
  • Michał Topolski
  • Marcin Bielak
  • Mikołaj Konieczka

MISJA 

Dostarczanie urządzeń i technologii do efektywnego pozyskiwania energii ze źródeł OZE z wykorzystaniem polskiej myśli technicznej. Misja ta realizowana jest głównie w produkcji Inwerterów nowej generacji, zintegrowanych, inteligentnych, skalowalnych dla instalacji od domowych do przemysłowych. Cel ten jest osiągany w oparciu o relacje partnerskie z dostawcami, integratorami i instalatorami gotowych rozwiązań OZE. Jako firma twórców najwyższych technologii, Spirvent z części wypracowanych środków będzie wspierał rozwój edukacji w Polsce. 

WIZJA

Zostaniemy liczącym się Polskim, a następnie europejskim dostawcą modułów inwerterowych i źródeł OZE. Będziemy obsługiwać szereg istotnych innowacji na rynku OZE, widzimy dla nas przestrzeń do rozwoju porównywalną z sukcesami marki Elona Muska. 

Odkrycia i wynalazki dają możliwość czynienia świata lepszym i wygodniejszym. Polacy mają
w tym zakresie wiele znaczących osiągnięć.

Sprzyjający zbieg okoliczności i świadomość w/w faktów zaowocowały powstaniem firmy Spirvent. Zacne grono dobrych ludzi w trakcie  rozmów podczas wspólnych spotkań, postanowiło spróbować wprowadzić w życie pomysł na poprawę otaczającej nas rzeczywistości. Łączące nas wspólnie wyznawane  wartości takie jak pracowitość, fachowość i uczciwość zaowocowały pomysłem, którym próbujemy zmieniać otaczający nas świat.

Firma Spirvent pragnie być kontynuatorką i spadkobierczynią wielowiekowych tradycji rozwoju polskiej myśli technicznej. Wynalazcy Spirvent-u to zespół doktorantów i inżynierów
(w większości absolwentów PP) projektujących i konstruujących urządzenia na najwyższym światowym poziomie.

Czytaj więcej...