Ostróda

W dniach 24-25 listopada 2016 roku byliśmy obecni na Targach Energy Expo Arena w Ostródzie. Z ogromną radością i niekłamaną dumą oficjalnie ogłaszamy, że uznanie Kapituły Konkursu o Żagiel Rozwoju zyskał nasz produkt - bezprzewodowy miernik Watta. Przyznanie tego wyróżnienia cieszy tym bardziej, że nasza firma otrzymała je za swój kolejny produkt. W roku ubiegłym Złotym Żaglem został uhonorowany inwerter Wolta 2/3/4kW. Jak widać więc, obrany przez nas kurs w kierunku nowych technologii oraz ulepszania produktów zostaje doceniany przez przedstawicieli z branży.

Podczas tegorocznych targów naszym współwystawcą była firma Ivendo Solar z Iławy. Z Ivendo łączą nas partnerskie relacje handlowe, zważywszy, że to partner rzetelny i ambitny.

Czytaj więcej...

 

Szanowni Klienci!

Procedura pakowaniaW związku z nielicznymi sygnałami otrzymywanymi od naszych Klientów dotyczących uszkodzeń wysyłanych urządzeń chcielibyśmy poinformować Państwa, że przesyłki są starannie pakowane i wysyłane w nowych, nieuszkodzonych opakowaniach. Ponadto urządzenia nie zawierają żadnych elementów ruchomych. Jednocześnie zapewniamy, że wysyłane do Państwa urządzenia są wcześniej uruchamiane, testowane i kalibrowane, co daje gwarancję ich sprawności przed wysyłką do Klientów.

Wszelkie wątpliwości powinny być niezwłocznie zgłaszane kurierowi.

Szanowni Państwo!

W związku z pojawiającymi się na rynku informacjami dotyczącymi kopiowania przez firmę Spirvent, w naszych urządzeniach rozwiązań firm konkurencyjnych, uprzejmie informujemy, że wszystkie innowacje techniczne zastosowane w produktach marki Spirvent zostały w całości stworzone przez nasz zespół z Działu Badań i Rozwoju. Stanowią one autorską własność intelektualną, potwierdzoną stosownymi badaniami i dokumentami. 

Jednocześnie dołączamy poświadczenie zgłoszenia patentowego, złożonego w Urzędzie Patentowym RP w 2015 r.

Na szkoleniach dla Instalatorów Systemu Wolta organizowanych przez naszą firmę wielokrotnie informowaliśmy o specyfikacji instalacji na terenie Gmina Rząśnia. Ze względu na fakt, że część z Was nie brała udziału w szkoleniach, do których raz jeszcze gorąco zachęcamy – zaprzyjaźnicie się z naszym rozwiązaniem na długie lata.

Ważne

informujemy, że zestawy (inwerter + Flara +Watta)  instalowane w Gminie Rząśnia są produktami dedykowanymi wyłącznie pod ten projekt. Inne inwertery marki Spirvent nie będą działały tam bez dodatkowego oprogramowania, które nie jest w standardowej ofercie. Na projekt Rząśnia obowiązuje inny cennik, z uwagi na standardowy okres gwarancji 10 lat oraz ze względu na zastosowanie specyficznego softu.

Zapraszamy na szkolenia dla instalatorów. SZCZEGÓŁY

Wychodząc naprzeciw nowej ustawie OZE Spirvent przygotował nową usługę dla obecnych i przyszłych Partnerów Spirvent.

 

Uchwalona i podpisana przez Prezydenta ustawa o OZE, potwierdza zasadność inwestycji w fotowoltaikę na potrzeby własne. Zwrot nie jest szybki bez dofinansowania, ale wystraczający by kupować w abonamencie. 
W konsekwencji wprowadzenia zapisów korzystnych dla Prosumenta Banki uruchomiły nowe produkty, dzięki którym finansują budowę instalacji z myślą o oszczędności w energii, która umożliwia spłatę raty kredytowej.W oparciu o powyższe wymagania zespół IT w Spirvent uruchomił nową funkcjonalność dla wybranych Partnerów, chcących poprawić efektywność rozliczeń z Klientami poprzez zdalne uruchamianie i zatrzymywanie pracy instalacji, w zależności od wysokości zapłaconej umówionej kwoty raty bądź abonamentu finansowania. Usługę opracowaliśmy w oparciu o system monitoringu mikroinstalacji.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.